Manikúra

Additional Info:

modeláž  nehtů zhotovujeme gelem.

Upravené nehty a pěstěné ruce jsou první vizitkou žen i mužů.

Co napsat o manikúře a modelaci nehtů.  Snad jen toto:

Když se setkáváme s lidmi, první co vidíme jsou   – ruce.

Když potřebujeme něco vyjádřit a slova nám nestačí, použijeme   – ruce.

Když chceme být milí a chceme někoho  pohladit , použijeme  – ruce.

Když chceme vytvořit nádherné dílo, použijeme  – ruce.

Když svazujeme  prstenem svůj život s jiným , použijeme – ruce.

RUCE jako pracovní nástroj   –   RUCE jako výjimečný pomocník

Buďme k nim tedy ohleduplní, pomozme jim vypadat hezky a zdravě.  Dopřejme jim oddech a péči jakou si zaslouží po takové námaze.

 

Něco málo o technice P- Shine

Japonská manikúra P-Shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování  stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení  nehtu.

Japonská péče pro nerostoucí nehty je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty extrémně tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně doplňovat do 14 dnů. Hlavními složkami je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se na nehet nanášejí speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

Aminokyseliny a aminokyselinové suplementy