Masáže

Additional Info:

Příjemné rekondiční nebo sportovní masáže. Můžeme li se zmínit o působení masáží a jejích příznivém působení na náš organismus jako celek  sáhněme po moudrech starých  Řeků a Číňanů.  Však již Hippokrates  (žil v r. 460-370 př.n.l) .poznal jak účinná může být cílená masáž a hmaty, které podporují  nejen látkovou výměnu,  rychlejší odplavení toxinů , krevní oběh,  ale i  kontrolovaní úbytku či nárůstu celkové  hmotnosti.  Pozoroval  to, že masáž pomáhá i v poúrazové léčbě. Pokud půjdeme blíže k naší paměti  tak se zastavíme u našeho narození , kdy nám naše maminky cílenou masáží pomáhaly k pohybové aktivitě.  Dopřávaly nám poznat léčebnou sílu masáže v podobě  pohlazení  natlučeného kolene.  Utlumily bolestivost pomocí hnětení,  které je vlastně základním hmatem masáže. Co svět světem stojí  a lidstvo samo staré jest, pak i masáž  v různých podobách provází naše bytí.  Vraťme se tedy ke starým pravdám a dopřejme si  opět  luxusu , který  jsem  dostávali dříve jako děti, který jsme byli nuceni opustit.  Dopřejme naší tělesné schránce a mysli  to, co nejvíce ovlivňuje celé naše bytí . Nechme se hýčkat  nejstarší  a přesto nejmodernější  léčebnou technikou  jakou je masáž a to s profesionálním  přístupem a  péčí . Ve studiu  Vás  čeká  péče  kvalitními  přírodními oleji značky  SALOOS.

Různé způsoby použití tělových a masážních olejů Ať už provádíte masáž sami, jste masírováni partnerem či masérem anebo olej pouze vtíráte do pokožky, výsledkem je úleva a příjemné uvolnění. Každý si může zvolit variantu, která mu vyhovuje – od rituálu po půlminutovou procedurku. A nezapomeňte – péčí o své tělo pečujete zároveň o svou duši!

 

 

        Masáže lávovými kameny 

Masáž je prováděná pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo. Masáže byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, Číně, Thajsku a u severoamerických Indiánů. Vysoce kvalitní vulkanické kameny uvolní svalstvo celého těla, klouby, prohřeje celý organismus, dodá energii, stimuluje krevní oběh. Lávové kameny mají hluboký účinek na celý organismus. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Otevřete pro sebe nové nezapomenutelné pocity.

     

  

Čemu masáže přírodními oleji pomáhají

 • uklidnění, relaxaci
 • k celkové harmonizaci, uvolnění
 • k regeneraci pokožky namožených částí těla
 • příprava před a po fyzické zátěži či sportovním výkonu
 • udržení obranyschopnosti kůže a ochranného lipidového filmu
 • kůže je příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná, odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí

Nebojte se pocitu mastnoty, rostlinné oleje lisované za studena přirozeně splynou s pokožkou a rychle se vstřebají.

Vlastnosti tělových a masážních olejů Saloos

 • Mají čistě přírodní původ, jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což je zárukou špičkové kvality. Jsou harmonickou a účinnou kombinací rostlinných olejů lisovaných za studena, bio olejů a esenciálních olejů.
 • Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě a dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu, jsou „extraktem zdraví“.
 • Pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíc odpovídá složení tuků našeho těla. Dobře se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty.
 • Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají nežádoucí reakce.
 • Zásadně neobsahují minerální (paraffinum liquidum) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.

Seznamte se s bio oleji lisovanými za studena a jejich použitím

Lisování za studena je nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. V takto vyrobeném oleji zůstává maximum cenných látek v přirozeném stavu, tak jak je dokáže lidské tělo nejlépe zužitkovat. Vysokou kvalitu olejů lisovaných za studena dobře dokumentuje příklad panenského olivového oleje (lisovaného za studena), používaného v potravinářství. Oleje lisované za studena tvoří tedy naprosto odlišnou a výjimečnou kategorii.

 

Sportovní výživa a posilovací stroje Ronnie.cz