Magda

Additional Info:

 

+420 733 644 523

Masáže  v  Lékařském domě Tabačka  – Tábor

Rozhodnutí pečovat o tělesnou schránku jako profesionální masér bylo pro mne snad přirozenější než vlastní dýchání. 

Ve všech  masážích vidím nejen úlevu a přirozený odpočinek , ale i  aktivní pomoc  při bolestech a tělesných omezeních.    Když ještě využiji  pomoc přírodních  masážních olejů,  které  svou kvalitou pečují o pokožku a svými esencemi o zjitřené smysly, pak sama vnímám jak cílená a kompletní péče může být.

Budu Vás hýčkat přírodními produkty značky SALOOS, které mají velmi silné pěstící a regenerační účinky. Nově se o Vás postarám v masérně v Doktorském domě Tabačka Tábor.

 

Dále se zabývám  manikúrou a modeláží nehtů.  I tato péče je velmi důležitá pro báječný pocit ze  sebe sama.  Pokud uvidíte pěstěné a upravené ruce hned se sami cítíte dokonale a zároveň je Vám i příjemnější  komunikace.

Důležitě je i to,  jaká technika úpravy a péče se zvolí.  Zvolíme- li  vzhled   přírodního nehtu, pak bez mála  sáhneme po přírodní kosmetické péči P -Shine, která je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.  Zvyšuje pevnost nehtu, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení  nehtu. Skvělé na této péči je, že hned vidíme účinek a až nadpřirozený lesk.
 

 

Crossový trenažer inSPORTline za nejlepší cenu